Konica Minolta na reklamu volí Wunderman Thompson

pátek, 8. listopadu 2019, 07:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

S novou reklamní agenturou spustí Konica Minolta kampaň na tzv. Inteligentní kancelář.

Jeden z klíčových vizuálů nové kampaně společnosti Konica Minolta, zdroj: Konica Minolta

Jeden z klíčových vizuálů nové kampaně společnosti Konica Minolta, zdroj: Konica Minolta

Společnost Konica Minolta si ve výběrovém řízení na dodavatele reklamních služeb vybrala agenturu Wunderman Thompson. Cílem nové agentury je přiblížit veřejnosti služby firmy určené pro digitální transformaci firem s důrazem na jejich využití v běžných pracovních situacích. Spolupráce potrvá do roku 2022.

„Vítězná nabídka nás oslovila konceptem takzvané Inteligentní kanceláře, který představuje hlavní pilíř komunikace. Ten v sobě zahrnuje většinu našich inovačních technologií, na nichž chceme stavět svoji reputaci. Konica Minolta už totiž dávno není pouhým dodavatelem tiskových zařízení, ale plnohodnotným poskytovatelem IT služeb. Věříme proto, že s pomocí Inteligentní kanceláře dokážeme veřejnosti představit naše softwarové a inovační produkty ve srozumitelné podobě,“ řekl Petr Lupač, marketingový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech.

„Pomocí tématu Inteligentní kanceláře chceme upozornit na problémy, se kterými se musejí firmy běžně potýkat. To, že Konica Minolta nabízí řešení, která nejsou hudbou budoucnosti, ale realitou dneška, je skvělou zprávou pro zákazníky,“ řekl Tomáš Burka, Group Business Director z agentury Wunderman Thompson.

Hlavními komunikačními nástroji Wunderman Thompson budou online bannery a reklama na sociálních sítích. „Na začátku se chceme soustředit primárně na online reklamu. Ta nám umožní přímé směřování publika na stránky kampaně a další obsah, který bude jednotlivá sdělení podrobněji vysvětlovat. Za tímto účelem počítám rovněž s úzkým provázáním reklamních aktivit s PR komunikací, kterou pro nás zajišťuje agentura DDeM,“ upřesnil Lupač. Se zmíněnou PR agenturou firma také prodloužila smlouvu na další tři roky.

-stk-