Pedro podpoří v in-storu novinku Frujty Superželé

pondělí, 18. listopadu 2019, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novinku s názvem Pedro Frujty Superželé podpoří Pedro komunikací v místě prodeje.

Zdroj: FB Moje Pedro

Zdroj: FB Moje Pedro

Značka cukrovinek Pedro spustí 22. listopadu podzimní vlnu in-store kampaně na podporu nového produktu Pedro Frujty Superželé.

Novinka Pedro Frujty Superželé, která je k dostání ve dvou variantách – Ovobobule a Ovoplátky –, byla uvedena na trh v letošním roce. Produkt obsahuje 30 % ovocných šťáv a nejsou v něm použita žádná barviva ani palmový olej. Právě tyto benefity budou v rámci plánované kampaně vyzdvihovány. „Prostřednictvím podzimní kampaně chceme podpořit prodej Pedro Frujty Superželé, ale chceme také zákazníkům představit jejich recepturu a přednosti a ukázat jim, že i v případě mlsání mají možnost volby,“ uvádí Milena Rusnoková, generální ředitelka společnosti The Candy Plus Sweet Factory, pod kterou značka Pedro spadá.  

Komunikace bude probíhat ve 40 hypermarketech Albert, kde bude využívat formátu shelf stopperu. Součástí budou také ochutnávky ve vybraných hypermarketech a promoakce v osmi obchodních centrech a blízkosti Pedro prodejen, kde bude maskot značky s hosteskou rozdávat vzorky produktů a také slevové vouchery do prodejen Pedro. Uskuteční se v centrech: OC Bondy Mladá Boleslav, OC Zlaté Jablko, OC Forum Ostrava, OC Letňany, OC Chodov, OC Černý Most, OC Vaňkovka Brno a OC AFI Palác Pardubice.

-stk-