T-Mobile uvádí novou verzi aplikace T-Mobile TV Go

pondělí, 11. listopadu 2019, 13:35 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Společnost T-Mobile inovovala svou televizní aplikaci T-Mobile TV Go. Umožní zpětné sledování, prohlížení nahraných pořadů nebo nabídne přehled právě vysílaných pořadů.

Zdroj: T-Mobile

Zdroj: T-Mobile

Nová verze aplikace T-Mobile TV Go umožňuje například vyhledat přehled právě vysílaných pořadů na nejsledovanějších stanicích nebo výběr televizního programu v hlavním vysílacím čase. Je zároveň možné vracet se v televizním programu až o sedm dnů zpět, pokračovat ve sledování rozkoukaných pořadů z předchozích dnů nebo podívat se na své nahrané pořady, případně filmy z Videotéky.

Nová aplikace je společná nejen pro všechny televizní služby od T-Mobile, ale i všechna zařízení, na kterých lze TV obsah sledovat: mobil, tablet, internetový prohlížeč, set-top box. Nově i je dostupná i pro chytré televizory Philips s operačním systémem Android TV (verze 6 a vyšší). Verze pro Samsung Smart TV (rok výroby 2017 a novější) bude ke stažení v následujících dnech. Podpora dalších operačních systémů pro chytré televize (mimo jiné webOS) a Android TV od dalších výrobců bude následovat v příštím roce.

Aplikaci T-Mobile TV Go si uživatelé mohou také stáhnout do svých mobilních zařízení s Androidem a iOS.

T-Mobile zároveň navýšil počet zařízení, na kterých lze zdarma sledovat T-Mobile televizi, a to ze 3 na 4. Zákazníci se službou T-Mobile Mobilní televize mohou i nadále využívat dvě zařízení.

Novou aplikaci doprovodí také nový OTT set-top box (KAON 6077) s operačním systémem Android TV. Do něj si kromě předinstalovaných aplikací jako například HBO Go, mohou uživatelé stáhnout aplikace Youtube, Spotify a další dostupné pro Android TV.

Nová verze aplikace T-Mobile TV Go je k dispozici pro nové uživatele televizních služeb, stávající zákazníci budou na novou aplikaci postupně převáděni v následujících měsících.

-mav-