V CineStar je zdarma distribuován nový časopis InKino

pátek, 29. listopadu 2019, 07:40 Aktuality, Tisk MediaGuru

Časopis InKino přináší tematické upoutávky na aktuální filmové novinky, ale také čtení o životě českých i zahraničních herců či filmových tvůrců.

Zdroj: Regionální vydavatelství

Zdroj: Regionální vydavatelství

Napříč republikou vychází od konce října magazín InKino. Společenský měsíčník o filmových novinkách a filmovém životním stylu prochází distribucí zdarma v placené zóně a na pokladnách sítě multikin CineStar ve formátu A5 nákladem 120.000 ks výtisků. Rozsah časopisu je 36 stran.

Iniciátorem projektu je Regionální vydavatelství, vydavatel regionálních periodik s obchodním zastoupením v hlavním městě i v krajských městech po celé České republice. „InKino představuje využití funkčního modelu převzatého ze západních zemí Evropské unie, který jsme upravili pro českou kotlinu, tedy časopisu zdarma pro všechny návštěvníky kina,“ říká vydavatel Jan Ondruš. „Díky regionálním mutacím pro hlavní město a osm krajských měst v ČR je společenský magazín InKino nástrojem, kterým mohou lokální firmy oslovit cílovou skupinu právě ve svém okolí," dodává.

„Rozhodně nejde o obsah určený náročnému čtenáři ani filmovým fajnšmekrům. InKino má oslovit mainstreamového návštěvníka kina a doprovodit jej do kinosálu, případně zkrátit čekání na film. Proto je nenáročné, jeho cílem je především pobavit,“ říká k samotnému obsahu šéfredaktorka Jana Tobrmanová Čiháková.

-mav-