Huawei se opět spojuje s Jaromírem Jágrem

čtvrtek, 5. prosince 2019, 14:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové kampani se Huawei znovu spojuje s Jaromírem Jágrem, který vyzývá, aby lidé sdíleli své příběhy.

Zdroj: Huawei

Zdroj: Huawei

Čínská značka Huawei se v lokální kampani opět spojuje s hokejistou Jaromírem Jágrem, jenž vyzývá, aby lidi sdíleli své příběhy, a inspirovali tak ostatní.

Svůj příběh mohou zájemci vložit na speciální webovou stránku. Jejich životní cestu se všemi pády i zaslouženými úspěchy pak Huawei zveřejní. Ti, kteří budou mít odvahu sdílet osobní příběh, získají pozvánku na motivační webinář vedený Michalem Worochem, cestovatelem a objevitelem upoutaným na vozík.

Iniciativu podpoří značka v televizi spotem s Jaromírem Jágrem. „Spolu s Huawei chceme ukázat, že by se člověk neměl vzdát svojí vášně, a dodat tak lidem odvahu a sílu překonávat překážky. Když spadnete, postavte se a zkuste to ještě jednou. Když vás odrazují, dokažte jim, že se mýlili. Není důležité, jak tvrdé rány dostáváte, ale jak se nimi umíte vypořádat,” říká Jaromír Jágr, který se objeví i v outdooru a dalších reklamních formátech.

V lednu na kampaň naváže lokální aktivace na sociálních sítích. „V ní budou ambasadoři značky Huawei vyzývat své fanoušky, aby namísto sledování obrazovek telefonů, sbírání likes a followerů na sociálních sítích, na sobě pracovali a telefon na chvíli odložili a věnovali se aktivitám, které je obohacují a rozvíjejí,“ dodává Martin Ježek, Head of Strategy agentury Kindred, která stojí za lokalizací kampaně.

Regionální koncept pochází z dílny polské agentury Havas. Regionální produkci zajistilo studio Dynamo. Režie českého spotu se ujal Mugshots.

-stk-