Marketing investiční skupiny RSBC řídí Tomáš Vysoudil

pátek, 6. prosince 2019, 17:10 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Obchodním ředitelem investiční skupiny Roberta Schönfelda se stal Tomáš Vysoudil. Zodpovědný bude i za marketing.

Tomáš Vysoudil, zdroj: RSBC

Tomáš Vysoudil, zdroj: RSBC

Novým obchodním ředitelem investiční skupiny RSBC se stává Tomáš Vysoudil. Ve skupině finančníka Roberta Schönfelda je od prosince odpovědný za oblast marketingu, obchodu a udržování strategických vztahů s klíčovými partnery.

Do RSBC Tomáš Vysoudil přichází z České pojišťovny a skupiny Generali, kde byl od roku 2015 členem představenstva ČP a předsedou dozorčích rad společností ČP Distribuce a Nadace GCP. Na starosti zde měl primárně rozvoj distribučních cest a obchodní strategii. Předtím působil pět let v Allianz pojišťovně, kde z pozice obchodního ředitele a člena představenstva penzijní společnosti odpovídal za kompletní obchodní strategii a distribuci. Působil zároveň jako místopředseda správní rady v Allianz nadačním fondu.

Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, kde také získal doktorát z oboru andragogika a management.

Skupina RSBC vznikla v roce 1998 jako správce restituovaného majetku rodiny Schönfeldů. Dlouhodobě se orientuje na investice do průmyslu, zemědělství, komerčních a rezidenčních nemovitostí a nových technologií. Podstatou její investiční strategie je dlouhodobá správa majetku a postupné zhodnocování investic. Součástí jejího portfolia je například slovinská zbrojovka Arex, vinařství Zlati Grič, strojírenská firma Bauer Technics nebo londýnský start-up Proversity.

-stk-