Nestea v ČR nově distribuuje Maspex, plánuje silnou podporu

úterý, 10. prosince 2019, 12:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Distribuci ledových čajů Nestea nově zajišťuje na českém a slovenském trhu společnost Maspex. V plánu je i silná marketingová podpora značky.

Zdroj: Nestea

Zdroj: Nestea

Společnost Maspex se stala exkluzivním distributorem ledových čajů Nestea na českém a slovenském trhu. Partnerství s firmou Nestlé Waters vstupuje v platnost od začátku roku 2020 a nahradí tak dosavadní spolupráci výrobce s LPI Group. Nový distributor má v plánu uvést nové příchutě i silnou marketingovou podporu značky.

„Maspex tak proniká do důležitého a stabilního segmentu a posiluje své významné postavení v kategorii nealkoholických nápojů v ČR a SR. Věříme, že tak silná a známá značka jako Nestea, navíc s bohatou tradicí, pomůže naší společnosti růst a upevní naši vedoucí pozici," řekla Wioleta Czaja, generální ředitelka Maspex Czech a Maspex Slovakia trade, které mají ve svém portfoliu značky jako Relax, Kubík, River nebo Tiger.

Na českém i slovenském trhu budou ledové čaje Nestea dostupné v PET lahvích o objemu 0,5 l a 1,5 l. Spotřebitelé budou mít na výběr ze dvou známých (černý s příchutí citronu či s příchutí broskve) a dvou nových příchutí (zelený s příchutí mixu citrusů či s příchutí jahody & aloe vera).

Na jaře příštího roku je navíc plánována masivní marketingová kampaň, jež bude probíhat v televizi, outdooru, na internetu, sociálních sítích a v místě prodeje. Součástí budou i PR aktivity.

-stk-