Spotřebiče Lauben využily ke svému uvedení influencery

čtvrtek, 19. prosince 2019, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kuchyňské spotřebiče značky Lauben při vstupu na trh vsadili na influencery a remarketing.

Zdroj: FB Lauben

Zdroj: FB Lauben

Značka kuchyňských spotřebičů Lauben, kterou v září přivedla na trh společnost Elem6, si ke svému uvedení zvolila cestu s ambasadorem Markem Fichtnerem, influencery a remarketingem. 

Ve spolupráci se šéfkuchařem Markem Fichtnerem představila značka produkt Sous Vide, který slouží k tepelné přípravě pokrmů. Společně natočili hlavní video a tři videorecepty. Následovala komunikace s influencery, například s kuchařem Janem Vorlem, instagramerkami Máma v kuchyni či Lžička cukru. Zároveň byly do komunikace zapojeny celebrity, například Hanka Reinders (Mašlíková). 

Součástí kampaně byla i její výkonová část, stavící na remarketingu na sociálních sítích. „Měnná kreativa, kterou Business Manager umožňuje, v takovém množství, umožnila sociálním sítím cílit téměř personalizovaně,“ popisuje Katarína Bačišinová, Social Media Manager agentury World of Online, jež je pod kampaní podepsána. 

„Téměř dvouměsíční aktivace nám vygenerovala obrat jeden milion korun a stovky nových zákazníků, kteří si kromě Sous Vide pořídili i příslušenství, jako například vakuovačku.” sdělil Petr Kurz, marketingový ředitel společnosti Elem6

-stk-