Aligator uvede nové modely pro seniory promo akcemi

neděle, 26. ledna 2020, 08:20 Aktuality, Marketing MediaGuru

Česká značka Aligator uvádí na trh dva nové modely mobilních telefonů pro seniory, podpoří je promo akcemi u jednotlivých prodejců.

Aligator uvádí chytrý telefon pro seniory S5520, zdroj: Aligator.

Aligator uvádí chytrý telefon pro seniory S5520, zdroj: Aligator.

Česká značka Aligator přichází na trh s novými modely svých mobilních telefonů pro seniory. Podpoří je na jaře promo akcemi přímo u jednotlivých prodejců a také PR kampaní.

Jedním ze dvou modelů je A900, který je vybaven krokoměrem, zaznamenávajícím chodeckou aktivitu svého majitele. „Počet kroků za den uvidíte přímo na hlavní obrazovce, a můžete tedy snadno přizpůsobit svůj denní program nastavenému cíli,“ popisuje Michael Krejčí, spolumajitel značky Aligator. Součástí telefonu je také funkce SOS Locator, přes kterou telefon odešle SMS se žádostí o pomoc i s přesnou polohou telefonu až na pět telefonních čísel, například rodiny, sousedů nebo známých.

Aligator A900, zdroj: Aligator

Aligator A900, zdroj: Aligator

Další novinku představuje Aligator S5520 Senior, což je chytrý telefon se zjednodušeným prostředím vhodný nejen pro seniory, ale třeba pro i děti nebo zrakově postižené. „Chytré telefony, pokud mají dobře sloužit starším lidem, musejí být vybaveny velkým písmem, mít na displeji jednoduché a zřetelné barvy, ovládání nesmí být náročné na paměť,“ dodává Michael Krejčí.

S5220 Senior je vybaven speciálním nadstavbou s jednoduchým a čitelným prostředím, díky kterému má být ovládání snadné, přehledné a jednoduché. K dispozici je rovněž SOS Locator a dále chatovací aplikace jako například Whatsapp, Messenger, Skype či Viber.

Cenově se pohybují oba dva modely kolem 1500 korun.

-stk-