Deník.cz upravil zamykání článků v sekci Deník Klub

středa, 22. ledna 2020, 10:00 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Řízení placeného obsahu Deník.cz mají na starosti lokální redakce regionálního deníku.

Zdroj: VLM

Zdroj: VLM

Vltava Labe Media (VLM) aktualizovala zpravodajský web Deník.cz, která spočívá v upravené grafice, rozšířenější nabídkou obsahu i článků na domovské stránce a především v nové metodice modelu zamykání obsahu. 

Ta se týká placené sekce Deník Klub, která byla spuštěna loni v březnu. Nová grafika má umožnit předplatitelům snadnější orientaci v benefitech členství Deník Klubu. Důraz je kladen na přístup k placenému zpravodajství z místa bydliště předplatitelů. Do dvou let by VLM ráda získala desítky tisíc předplatitelů.

„Stejně jako tištěný Deník má i zpravodajský web 70 lokálních webů, které přinášejí informace z regionálního dění. Rozhodování o tom, jaký obsah bude v placené části, je plně v rukou našich novinářů v regionech. Oni znají své čtenáře nejlépe a dovedou reagovat na jejich očekávání a potřeby,“ uvedl Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku.

Spuštění placeného obsahu webu Deník.cz pod značkou Deník Klub proběhlo v březnu loňského roku. Členství v Deník Klubu přináší svým čtenářům kromě informací o aktuálním dění z jejich okolí, také zprávy psané redaktory přímo na místě, servisní informace a také webové stránky s menším množstvím inzerce. Dále mají předplatitelé možnost přímého kontaktu s redaktory, pravidelného ranního newsletteru s vybranými událostmi z daného okresu a menšího množství zobrazovaných reklam.

Deník.cz patří mezi nejvýznamnější zpravodajské weby českého internetu. Měsíčně jej navštěvuje 3,7 milionu reálných uživatelů.

-mav-