Do Prahy přijede expert na velká data z Oxfordu

pátek, 17. ledna 2020, 11:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Na konferenci Primetime for Big Data 2020 přijede odborník Viktor Mayer-Schönberger.

Viktor Mayer-Schönberger, zdroj: Blue Events

Viktor Mayer-Schönberger, zdroj: Blue Events

Konference Primetime for Big Data 2020 se letos uskuteční 25. března 2020 v pražském Clarion Congress Hotelu. Do konce ledna 2020 jsou registrace k dispozici za výhodnou cenu.

Těžištěm programu mají být opět prezentace konkrétních příkladů toho, „jak to poskládat, aby nám to pomohlo“. To je hlavní téma ročníku 2020, které avizuje seznámení se s aktuálními trendy v implementaci big dat v našich podmínkách. Velká pozornost bude také věnována nástrojům pro úspěšnou integraci a využití dat.

Klíčovým řečníkem bude zahraniční host Viktor Mayer-Schönberger, profesor řízení a regulace internetu na univerzitě v Oxfordu. Vydal celkem 11 knih, včetně mezinárodního bestselleru Big Data: Revoluce, která změní způsob, jak žijeme, pracujeme a myslíme. Tato kniha, jejímž spoluautorem je Kenneth Cukier, byla přeložena i do češtiny.

„Požádali jsme Prof. Mayer-Schönbergera, aby v březnu v Praze představil své názory na to, kam se problematika velkých dat od vydání této významné knihy posunula a zda již dochází k avizované změně našich životů. Při zodpovězení této otázky se nepochybně bude opírat o svoji nejnovější knihu Reinventing Capitalism in the Age of Big Data, která je predikcí toho, jak budou data redefinovat tržní ekonomiku,“ uvedla Michaela Dvořáková z pořádající společnosti Blue Events.

Viktor Mayer-Schönberger se ve své nové knize zabývá i tím, jakou strategii zvolit, abychom si zajistili lepší budoucnost. 

Předchozích pěti ročníků konference se celkem zúčastnilo přes tisíc manažerů a expertů ze všech odvětví.

Online registrace k účasti za výhodnou cenu je k dispozici do 31. ledna 2020 na konferenčním webu.

-mav-