F1 zařadila na dopoledne pořad s Jandovou, upravila víkend

pondělí, 13. ledna 2020, 14:05 Aktuality, Rádio MediaGuru

Frekvence 1 pozměnila pořad s Martou Jandovou a přesunula ho do dopoledního vysílání. Upravila také víkendové vysílání.

Marta Jandová, foto: Frekvence 1

Marta Jandová, foto: Frekvence 1

Rádio Frekvence 1 zařadilo do dopoledního vysílání ve všedních dnech nový pořad Co se děje? … s Martou Jandovou. Vysílá se každý všední den od 10 do 11 hodin. Původně mohli posluchači Martu Jandovou slyšet v době od 13 do 14 hodin v rámci pořadu Marta radí, baví.

„Přesouvá se nejen původní čas mého vysílaní na dopoledne, ale i téma. Samozřejmě mohou lidé dále volat, psát a ptát se na různé věci, ale nebude to primární téma. Budu tedy pouštět hudbu a povídat, co se děje, co mě zajímá, co si nenechat ujít a různé mé další postřehy,“ uvedla ke změně Marta Jandová.

Rádio provedlo také úpravy v hudební dramaturgii a upravilo víkendové vysílání. O víkendech se rádio nově zaměřuje na to nejzajímavější z vysílání Frekvence 1 z uplynulého týdne. Na podzim uvedla Frekvence 1 novou rubriku s názvem Tento song – Meky vybral, Meky prožil. Vzhledem k ohlasu na rubriku od posluchačů se rádio rozhodlo posílit počet opakování. Více repríz bude mít i pořad Kraus a blondýna.

„V plánu máme další novinky, které nyní zkoušíme a budeme je postupně představovat," uvedla Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio.

-mav-