OMV motivuje k vyzkoušení paliv MaxxMotion

pondělí, 20. ledna 2020, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Soutěží o roční zápůjčku vozu Mercedes-Benz GLB chce OMV motivovat k vyzkoušení a používání paliv MaxxMotion.

Zdroj: OMV

Zdroj: OMV

Společnost OMV spouští spotřebitelskou soutěž o roční zápůjčku vozu Mercedes-Benz GLB i s plnou nádrží. Dalších dvacet zákazníků získá palivo na rok zdarma, ať už vlastní vůz s benzínovým, nebo dieslovým motorem. Chce tak motivovat k vyzkoušení paliv MaxxMotion. Akce potrvá do 29. února letošního roku.

„Zaměřili jsme se na to, abychom naše zákazníky motivovali k vyzkoušení prémiového paliva MaxxMotion. Věříme, že osobní zkušenost je nejlepším způsobem, jak se přesvědčit o jeho skvělých vlastnostech a pochopit, proč jeho ambasador Pavel Turek tvrdí, že MaxxMotion je podle něj nejlepší palivo na našem trhu,“ říká Michal Janda, marketing manager OMV CZ.

Každý zákazník, který načerpá na čerpacích stanicích OMV alespoň 25 litrů prémiového paliva MaxxMotion nebo 35 litrů běžného paliva, obdrží los, po jehož setření může vyhrát jednu z dvaceti poukázek na palivo na celý rok zdarma, Value Card nabitou na 1300 korun, nebo plakát z produkce Automobilist. Pokud svůj stírací los společně s účtenkou zaregistruje na internetové soutěžní stránce www.maxxmotionsoutez.cz, zapojuje se automaticky do slosování o hlavní cenu – zapůjčení vozu Mercedes-Benz GLB i s palivem na celý rok. Registrovat je možné neomezené množství takto realizovaných nákupů.

-stk-