Vedení Slevomatu převzal Veselý, střídá Havlíčkovou

úterý, 7. ledna 2020, 11:00 Aktuality, Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Dosavadní CEO portálu Slevomat Marie Havlíčková odchází na mateřskou dovolenou, na její místo nastupuje Ladislav Veselý.

Ladislav Veselý (vlevo) a Kamil Hanzlík, foto: Slevomat

Ladislav Veselý (vlevo) a Kamil Hanzlík, foto: Slevomat

Zážitkový portál Slevomat má nové vedení. Dosavadní ředitelka Marie Havlíčková po šesti letech odchází z vedení firmy. Na pozici CEO ji od ledna nahradil Ladislav Veselý, který do Slevomatu nastoupil jako provozní ředitel (COO) před rokem.

Na uvolněnou pozici COO se posune Kamil Hanzlík, dosavadní finanční ředitel.

Havlíčková odchází na mateřskou dovolenou. „Primárně se teď chci věnovat rodině. S dvěma dětmi již není možné se naplno věnovat rodině a firmě zároveň. Jedno nebo druhé bych musela šidit a to nechci,” uvedla ke svému rozhodnutí.

Veselý v minulosti působil v Seznam.cz, kde začínal v roce 2011 jako produktový manažer video platformy Stream.cz a postupně se vypracoval na pozici ředitele divize. Pracoval na produktech jako například Mapy.cz, Email.cz, Seznam Televize a další. Kromě Seznamu zastával funkci produktového ředitele ve vydavatelství Economia.

Hanzlík působí ve Slevomatu od roku 2016, ze začátku se věnoval zejména zlepšení a nastavení funkčních procesů ve financích a spolupracoval na přípravě prodeje skupině Secret Escapes v roce 2017. Od roku 2018 působí ve firmě jako finanční ředitel skupiny Slevomat. Zkušenosti si přinesl z mezinárodních firem Tesco a Philip Morris, kde zastával manažerské pozice se zodpovědností za plánování, reporting a analýzy.

-mav-