Equa bank rozvíjí svůj koncept s Romanem Vojtkem

středa, 19. února 2020, 15:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Equa bank startuje novou kampaň, jejíž tváří zůstává Roman Vojtek. Ve spotech si nově zahrají i zákazníci banky.

Zdroj: Repro YT Equa bank

Zdroj: Repro YT Equa bank

Equa bank spustila 17. února novou reklamní kampaň, jež pokračuje s kreativním konceptem propojujícím realitu s pohádkovými postavami. Tváří banky zůstává Roman Vojtek, který se z prostředí pobočky přesunul blíže ke klientům, kteří si tentokrát ve spotech i zahrají. Setká se s nimi ve fitness centru, zaběhá si v parku, nebo pomůže svému sousedovi vyřešit palčivý problém.

„Stávající pohádková kampaň měla pozitivní dopad na vnímání Equa bank jako cenově výhodné banky, která nabízí služby bez poplatků, proto jsme se rozhodli pokračovat v tomto konceptu s tím, že ho posuneme ještě blíže k reálným potřebám klientů. Koncept nás jednoznačně identifikuje a výrazně nás odlišuje od konkurence,“ řekla Henrieta Arslanová, ředitelka marketingu Equa bank.

Se sloganem „S Equa bank je vše pohádkově snadné“ zdůrazňuje Equa bank komunikuje jednoduchost, transparentnost a cenovou výhodnost svých produktů. „Cílem kampaně je zvýšení povědomí o naší značce, produktech a zejména o naší nové propozici běžného účtu s výběry z bankomatů na celém světě zdarma a bez podmínek. Slogan kampaně neměníme, protože stále platí, že s námi je vše pohádkově snadné,“ popisuje Arslanová.

Kampaň připravila agentura Wunderman Thomson. Produkci zajistila společnost Boogie Films. Režie se opět ujala Alice Nellis.

-stk-