Autor textu MediaGuru
Síť hotelů Courtyard by Marriott v České republice spustila marketingovou
kampaň Kouzlo Česka.
Síť hotelů Courtyard by Marriott v České republice spustila marketingovou kampaň Kouzlo Česka. Jejím cílem je představit zajímavá místa Čech a Moravy. Propagaci na sociálních sítích a influencer marketing zajišťuje pražská online marketingová agentura eVisions Advertising.
„Hlavní cíle kampaně #kouzloceska jsou dva. První spočívá v podpoření brand awareness hotelů Courtyard by Marriott na českém trhu, druhým cílem je představení atraktivních míst Česka se zaměřením na lokality hotelů, které jsou v Praze, Brně a Plzni,“ dodává social media manager a account projektu Diana Zadáková.
Kampaň potrvá pět týdnů a zapojeno bude šest online tvůrců, kteří postupně představí samotné hotely a jejich lokality. Detailní informace jsou uvedené na microsite kouzloceska.cz.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Fotbalový klub FK Pardubice před startem nové ligové sezony představil
novou vizuální identitu. Dosavadní znak s koněm a názvem města nahrazuje
minimalistické červené písmeno P, které má symbolizovat pohyb, dynamiku
i sportovní ambice klubu.
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže zahájil řízení o převzetí
společnosti Marketing Investment Group Czech firmou BDS Sport CZ. Pod jednu
skupinu by se tak mohly dostat sportovní řetězce A3 Sport, Sport Vision a Buzz spolu s prodejnami Sizeer.
Přední streamovací služby Netflix a Disney+ hledají nové způsoby, jak
přilákat diváky a zvýšit jejich zapojení. Obě společnosti proto
zvažují návrat k bezplatnému obsahu a rozšiřují své formáty.