New Media Inspiration se zaměří na data, měření a souvislosti

středa, 5. února 2020, 14:15 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Letošní ročník konference New Media Inspiration se koná v sobotu 7. března 2020.

Zdroj: Internet Info

Zdroj: Internet Info

Osmý ročník konference New Media Inspiration připravuje Tuesday Business Network ve spojení se Studii nových médií při Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Akce se uskuteční v sobotu 7. března 2020 v prostorách Právnické fakulty UK v Praze.

Celým dnem účastníky provedou tři moderátoři: Josef Šlerka, ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a vedoucí Studií nových médií, Petr Koubský a Ján Simkanič z Deníku N.

Konference se tematicky zaměří na nejnovější metriky, analýzy zjištěných dat a jejich správné vyhodnocení pomocí bayesovské inference, mediální plánování a jeho redefinici, scam na Facebooku a v reklamních systémech firem a boj proti němu, rozdíly mezi atribučními modely používanými Facebookem a Googlem nebo na možnosti průzkumu trhu a konkurence na internetu. Mluvit se bude i o konzumaci médií, dezinformacích v digitálním světě, měření důvěry ve zpravodajská média, analýze sociálních sítí v Iráku nebo o podcastech a jejich cílové skupině.

Na konferenci vystoupí na dvě desítky osobností z různých institucí, například: Josef Fišer (Median), Hana Friedlaenderová (Nielsen Admosphere), Adam Javůrek (Český rozhlas), Kateřina Lesh (Deloitte), Jakub Macek (Masarykova univerzita), Radim Ochvat (PPF Group) nebo Peter Podolinský (dotcom.cz).

Kompletní program je k dispozici zde. Další informace najdete na stránkách akce.

-mav-