Rossmann spouští věrnostní kampaň s Guzzini

pátek, 28. února 2020, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Drogistický řetězec Rossmann startuje sběratelskou kampaň s potravinovými dózami a termotaškami Guzzini.

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Rossmann, zdroj: Rossmann

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Rossmann, zdroj: Rossmann

Novou věrnostní kampaň spouští drogerie Rossmann. Od 26. února do 16. června mohou její zákazníci za nasbírané body získat vybrané produkty značky Guzzini. 

Věrnostní kampaně jsou u zákazníků dlouhodobě velmi oblíbené, připravili jsme proto novou kampaň, která exkluzivně přináší kvalitní dózy a termotašky italské značky Guzzini. Za nasbírané body je tak možné pořídit si tyto výrobky se slevou až 85 % a užít si volný čas pohromadě na výletě či pikniku,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace společnosti Rossmann. 

V nabídce jsou dvě velikosti potravinových dóz a termotašky ve čtyřech barvách – modré, zelené, žluté a šedé. Body mohou zákazníci sbírat prostřednictvím mobilní aplikace v rámci věrnostního programu Rossmann Club, nebo v podobě vlepovaní samolepek do papírové sběratelské karty. Za každých 100 korun nákupu obdrží zákazník jeden bod. 

Kampaň navazuje na hlavní myšlenku obchodního konceptu společnosti Rossmann „A život je krásnější“, kterou je „hledání krásy v každodenních okamžicích“.

-stk-