Traub bude manažerem časopisů VLM, střídá Wolfovou

středa, 26. února 2020, 10:35 Tisk, Lidé MediaGuru

Od začátku dubna se Pavel Traub posune na pozici produktového manažera časopisů Vltava Labe Media, nahradí Pavlínu Wolfovou.

Pavel Traub, foto: VLM

Pavel Traub, foto: VLM

Produktovým manažerem časopisů mediální skupiny Vltava Labe Media (VLM) se od 1. dubna 2020 stane Pavel Traub, který nahradí současnou manažerku Pavlínu Wolfovou. Ta společnost k 31. březnu 2020 opouští.

V návaznosti na tyto personální změny bude Pavel Traub nově zodpovídat za časopisy Křížovkář, National Geographic Česko, NG Traveler, Překvapení, Receptář, TV magazín, TV mini, TV star, TV expres, Týdeník Květy a Květy Junior.

Vedení časopisů Dům a zahrada, Glanc, Gurmet, Kondice, Kreativ a Vlasta zůstává i nadále současné produktové manažerce Lucii Frydecké, která nově přebírá kompetenci také za časopis Story.

Lucie Frydecká, foto: VLM

Lucie Frydecká, foto: VLM

„Věřím, že Pavel Traub bude pro divizi časopisů velkým přínosem. V rámci svého dlouhodobého působení ve vydavatelství se podílel na vývoji některých titulů, proto vnímáme jeho posun na vedoucí pozici jako logický krok. Pavel zná naše čtenáře, zná i naše klienty, jsme proto přesvědčeni, že ve spolupráci s Lucií, posunou naše produkty zase o krok dál,“ uvedla Jitka Afsahi, členka představenstva VLM zodpovědná za divizi časopisů.

Pavel Traub působí ve vydavatelství VLM 15 let. V tehdejším Astrosatu zastával funkci publishera některých titulů a následně vedl časopisy Vlasta i Květy současně. Od roku 2014 se jako šéfredaktor věnoval časopisu Květy, dnešní Týdeník Květy, v jehož čele zůstává i nadále.

-mav-