TV pohoda rozšiřuje křížovkářské speciály

pondělí, 24. února 2020, 13:40 Aktuality, Tisk MediaGuru

Křížovkářské speciály TV Pohoda letos vyjdou čtyřikrát ročně, jarní speciál bud ev prodeji od středy 26. února.

Zdroj: JIK-05

Zdroj: JIK-05

Televizní týdeník TV pohoda vydavatelství JIK-05, který vychází patnáctým rokem, zvyšuje frekvenci svého křížovkářského speciálu TV pohoda. Pro letošní rok se objeví v distribuci čtyřikrát ročně (jaro, léto, podzim, zima), dosud vycházel dvakrát ročně.  

První jarní speciál vychází ve středu 26.února v tradičním nákladu 95.000 výtisků. Speciál je prodáván v klasické prodejní síti a současně jej zdarma dostává všech téměř 14 tisíc předplatitelů TV pohody. „Cílem je průběžně pečovat nejen o nové, ale především o stávající a dlouholeté předplatitele. A dle našich zkušeností je toto správní cesta, protože se nám daří počet předplatitelů nejen stabilizovat, ale i postupně navyšovat,“ uvedl Jiří Kašpar, jednatel vydavatelství.

V roce 2019 se prodalo letního speciálu více než 70 tisíc výtisků a zimního více než 75 tisíc. Na podporu prodeje speciálů poběží i masivní printová podpora v TV pohodě. Speciál obsahově přináší kombinaci čtení s tematickou vazbou na televizní pořady a filmy, osm stránek věnovaných sezónnímu vaření (recepty, tipy a nápady) a desítky stránek křížovek, sudoku a dalšího luštění, včetně dvoustránky pro děti.

Týdeník TV pohoda dosáhl podle dat Media projektu v roce 2019 čtenosti na vydání 335 tisíc čtenářů. Do regionálních týdeníků byl loni v průměru celkově vkládán náklad časopisu TV pohoda ve výši 114 459 kusů, dalších téměř 40 tisíc (38 381) se prodalo ve volném prodeji.

-mav-