Axocom má v distribuci „pomalou“ stanici Park TV

středa, 4. března 2020, 07:30 Aktuality, TV MediaGuru

Společnost Axocom distribuuje další kanál se zaměřením na přírodu a zvířata.

Logo televizní stanice Park TV, zdroj: Axocom

Logo televizní stanice Park TV, zdroj: Axocom

Po uvedení stanice The Fishing & Hunting přichází distribuční společnost Axocom s druhým kanálem se zaměřením na přírodu i zvířata. Od března nabízí ve svém distribučním portfoliu také stanici Park TV, jejíž vysílání je pojaté jako slow TV neboli pomalá televize.

„Jde o zajímavý koncept cílící hlavně na milovníky přírody. Toto vysílání přináší domů zejména pohodu a edukaci o světě zvířat,“ přibližuje ředitelka společnosti Erika Luzsicza.

Stanice přináší nejzajímavější záběry z více než devadesáti kamer, které jsou umístěné v parcích, záchranných stanicích, ale také v zoologických zahradách a volné přírodě. Záběry jsou doplněny informacemi v podobě zvukového či textového komentáře. Sledovat je možné až 70 druhů zvířat. Součástí je i zpravodajství o zásadních událostech z přírodní říše ze zahraničí.

Stanici Park TV doplní i funkce HbbTV. „Ta umožní, že ve vybraných časech budou diváci sami ovládat předem vybrané a nastavené kamery,“ doplnila Luzsicza s tím, že zajímavostí jsou i připravované kvízy.

-stk-