BigBoard spustil po celé republice informační kampaň

pondělí, 23. března 2020, 10:40 Aktuality, Outdoor, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Firma BigBoard spustila celorepublikovou informační kampaň Buď ohleduplný. Nabádá k ohleduplnosti a ochraně před nákazou COVID-19.

Zdroj: BigBoard Praha

Zdroj: BigBoard Praha

Společnost BigBoard, nejsilnější hráč na trhu venkovní reklamy, spustila celorepublikovou informační kampaň Buď ohleduplný. Na stovkách reklamních ploch po celé zemi jsou uvedeny rady, jak se co nejúčinněji chránit před nákazou Covid-19 i kontakty, například na nonstop infolinku Státního zdravotního ústavu či ministerstvo zdravotnictví. Kampaň skupina BigBoard spustila kompletně na vlastní náklady.

„Cílem kampaně je poskytnout obyvatelům České republiky důležité informace a doporučení, které napomáhají omezit šíření koronaviru. Skupina BigBoard proto připravila sérii jednoduše čitelných a zapamatovatelných vizuálů, které apelují na lidi, aby byli ohleduplní ke svému okolí. Kampaň je naší rychlou reakcí na dynamicky se vyvíjející situaci. Z pohledu podnikající skupiny v ČR se cítíme být spoluzodpovědní za celospolečenské dění, které nám není lhostejné. Proto jsme v maximální možné míře využili naše možnosti a rozhodli se pomoci odborníkům šířit osvědčená doporučení,“ uvedl Richard Fuxa, předseda představenstva skupiny BigBoard Praha.

Zdroj: MediaGuru.cz

Zdroj: MediaGuru.cz

BigBoard vložila do první fáze kampaně více než deset milionů korun. Mimo reklamních ploch podél komunikací využívá také nosiče v pražském metru a využívá také digitální plochy, na kterých je možné zveřejňovat aktuální informace obratem v reálném čase.

„V současné situaci se ukazuje důležitost venkovní reklamy, která významným způsobem pomáhá při komunikaci celospolečensky závažných témat, jako je tomu v případě koronaviru,“ dodal George Kisugite, výkonný ředitel společnosti BigBoard Praha.

-mav-