Hornbach má novou kampaň, kopuluje v ní hmyz

sobota, 14. března 2020, 07:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hornbach přichází s novou jarní kampaní, opět je pojata netradičně. Tentokrát ukazuje zahradu vytvořenou tak, aby se v ní cítil dobře i hmyz.

Netradiční kampaň, zdroj: Hornbach

Netradiční kampaň, zdroj: Hornbach

Řetězec hobbymarketů Hornbach přichází s novou jarní kampaní. Láká zákazníky netradiční reklamou, kde ukazuje kopulující hmyz. Nová kampaň má heslo: „Bohatství života začíná v tvojí zahradě“. Ukazuje, že je možné stvořit zahradu tak, aby se v ní veselil a cítil dobře i hmyz.

„Náš sortiment neustále kontrolujeme a rozšiřujeme, a to právě i ve vztahu k přírodě. Je pro nás důležité nejen to, aby měl zákazník velký výběr, ale aby se mu ke každému projektu také dostalo co nejlepších rad,“ říká David Kolář, marketingový ředitel společnosti Hornbach pro Českou republiku a Slovensko. Na toto téma je zaměřena i webová stránka provázející kampaň, která představí možnosti, jak podpořit biodiverzitu na různých místech vašeho exteriéru. Prostřednictvím mnoha různých ekologických výrobků chce řetězec nabídnout vhodné alternativy a ukázat tak, co vše je dnes možné.

Zdroj: Hornbach

Zdroj: Hornbach

Zdroj: Hornbach

Zdroj: Hornbach

Novou kampaň opět vytvořila kreativní agentura Heimat. Při tvorbě zadání pro ni bylo důležité přiblížit se naléhavému tématu pozitivně a bez obvyklé nálady blížícího se konce světa. „Nové vědomí nevytvoříme dogmatickým myšlením ve spojení s bezútěšností. Kdo chce měnit, musí ostatní strhnout,“ říká Guido Heffels, kreativní ředitel agentury.
 

Nový spot Hornbachu

Spot vznikl v režii Haukeho Hilberga, ve spolupráci s CZAR Film GmbH z Berlína. Lehce zapamatovatelnou hudební skladbu „I love the outdoors“ napsali Jill Jackson a Seymour Miller a nazpívala ji Dora Hall. Kampaň využívá kromě videospotu i tři tištěné motivy, které zobrazují kopulující brouky, stonožky a vážky. Fotorealistické motivy vytvořilo studio Illusion CGI Studio.

-zue-