Prima postavila na tvářích CNN Prima News pořad Karanténa

středa, 25. března 2020, 13:15 Aktuality, TV, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Nový pořad Karanténa: Jedeme v tom spolu moderují Libor Bouček a Markéta Fialová. Poprvé se představil v úterý, další díl odvysílá Prima za týden.

Nový pořad televize Prima s názvem Karanténa: Jedeme v tom spolu se po prvním odvysílání stal v úterý 24. března třetím nejsledovanějším nezpravodajským pořadem po 20. hodině. První díl sledovalo 712 tisíc (share 21 %) v CS 15+. Moderátory nového pořadu jsou tváře chystané stanice CNN Prima News Libor Bouček a Markéta Fialová.

Hosty prvního vydání Karantény: Jedeme v tom spolu byli šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a Rastislav Maďar, epidemiolog z Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví Lékařské fakulty Ostravské univerzity. 

Vzhledem k současným nařízením a omezením kvůli pandemii koronaviru byli hosté v pořadu prostřednictvím telemostu. A z domova kvůli karanténě vysílala i moderátorka Markéta Fialová.

„V Karanténě se živě představí dva hosté, kteří budou připraveni zodpovědět otázky nejen Markéty Fialové a moje, ale i diváků. Kromě toho karanténa přinese i dva elementy, které jsou stěžejní pro překonání jakékoli krize – humor a nadhled,“ říká o novém pořadu moderátor Libor Bouček.

„Nikdy jsem si nemyslela, že moje obnovená premiéra na Primě proběhne z mého obýváku a v roušce. Situace je ale už taková, jinak to nejde,“ uvedla Markéta Fialová.

Další vydání Karantény: Jedeme v tom spolu nabídne Prima v úterý 31. března opět po odvysílání seriálu Slunečná.

-mav-