Rádio Expres zahájí od dubna ranní vysílání Miloše Pokorného

pondělí, 30. března 2020, 13:45 Aktuality, Rádio MediaGuru

Každý všední den od 7:00 do 10:00 hodin má přinést tým na čele s Milošem Pokorným nový rozhlasový pořad Ranní klub. Má kombinovat informace a zábavu.

Zdroj: Expres FM

Zdroj: Expres FM

Od 1. dubna startuje ve vysílání Rádia Expres Ranní klub   ̶ morning show moderátorské legendy Miloše Pokorného. Každý všední den od 7:00 do 10:00 hodin má přinést tým v čele s Pokorným zpravodajství ve spolupráci se Seznam Zprávami, informace ze světa kultury i životního stylu, zábavné rubriky, hosty a tuzemskou a světovou muziku.

„V Ranním klubu budu kombinovat informace a zábavu. Chtěl bych posluchačům přinést odlehčené ráno, bez prvotního tlaku na ‚srandu‘, plus kvalitní a aktuální informace. Síla Seznamu a jeho obsahových služeb jako informačního zdroje je velká, nevyužít tohoto potenciálu by byl hřích. Těším se také na hosty od herců přes hasiče, politiky, spisovatele, zkrátka zajímavé osoby, které mají co říct, prvním z nich bude Marek Taclík. Pro posluchače chystáme také mnoho informací z regionů a chybět nebudou ani rubriky jako třeba Tvrdej job, Asijská hitparáda nebo Pražská kavárna,“ říká Miloš Pokorný k vysílání.

Seznam Zprávy přešly do nového, teď jsou na řadě rádia

středa 26. února 2020

„Ranní klub bude hudebně něco jako výkladní skříň Expres FM. Ty nejkvalitnější nové hity současnosti, které zachycují to zásadní z aktuálního dění ve světě i u nás, ale i ověřené klasiky posledních třiceti let. Mix žánrů od chytrého popu, přes kytarové kapely až po elektroniku a urban music. Ryze aktuální jména jako Tame Impala, Christine And The Queens či The 1975, ale i osvědčení mazáci jako U2, Coldplay nebo The Chemical Brothers. Ranní playlist je vždy energický a pozitivní, ale zároveň nevybočuje z celkového konceptu Expres FM jako progresivního metropolitního rádia pro posluchače s dobrým vkusem,“ popsal hudební ředitel Radek Bureš.

K novému pořadu se chystá rovněž marketingová kampaň, která má za úkol nejen informovat o Ranním klubu, ale také zvýšit povědomí o rádiu mezi širokou veřejností. Od května se tak objeví první vizuál z nově vytvořené identity pořadu, který vznikal na marketingovém oddělení Seznam.cz na outdoorových plochách (bigboardy, LED obrazovky, metro), v onlinu (Seznam.cz, Google displej síti, na Facebooku a YouTube,) v printových titulech (Hospodářské noviny, Respekt, Elle, Apetit, Svět ženy, Právo, Reportér, Headliner), na Televizi Seznam a v rádiu samotném. Speciálně vytvořenou arkádovou hru si mohou zahrát zájemci od 15. dubna.

-mav-