Rohlík Bistro zaznamenalo za první den 1200 objednávek

úterý, 31. března 2020, 13:45 Aktuality, Internet & Mobil, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Za první den fungování nové služby Rohlík Bistro objednali zákazníci přes 1200 hotových jídel z restaurací s dovozem až domů. E-shop uvažuje o rozšíření do Brna.

Zdroj: web Rohlík.cz

Zdroj: web Rohlík.cz

E-shop Rohlík.cz spustil službu Rohlík Bistro v neděli 29. března, aby tak pomohl zvládnout nelehkou situaci restauratérům a šéfkuchařům z vyhlášených restaurací. Za první den fungování nové služby objednali zákazníci přes 1200 hotových jídel s dovozem až domů.

„Zájem předčil očekávání a šéfkuchaři zapojených restaurací jsou z takového zájmu nadšení,“ komentuje rozjezd nového projektu Olin Novák, komerční ředitel e-shopu. Proto Rohlík uvažuje o rozšíření služby do dalších měst (např. Brna).

Aktuálně jsou do projektu zapojeny tyto restaurace: Atelier Red and Wine, Corso Karlín, Da Emanuel, Eska, Hliněná Bašta, Lokál Dlouhá, Manu Praga, Ollies, Perfect Catering. Pivo je možné nechat si dovézt od Dvou kohoutů a další restaurace jsou v jednání, aktuální přehled online na RohlikBistro.cz.

Rohlík.cz rozšiřuje dopravu po celé ČR, přidává další služby

sobota 28. března 2020

Jídlo je po uvaření zachlazeno v tzv. shockeru – velké lednici s přívodem prudkého studeného vzduchu. Pokrm má tak částečně vzdorovat toku času a uchovává si svou přirozenou strukturu, texturu, barvu, chuť i aroma. A díky následnému uložení v chladných prostorách bude údajně chutnat podobně jako v restauraci až tři dny od uvaření.

Pod názvem Suchý Rohlík spustil online supermarket minulý týden novou službu, jež nabízí rozvoz trvanlivých potravin, domácích čisticích prostředků či toaletního papíru po celé České republice. V plánu je ještě spuštění služby Rohlík mini. 

Rohlík.cz rozšiřuje dopravu po celé ČR, přidává další služby

sobota 28. března 2020

-zue-