Rohlík.cz rozšiřuje dopravu po celé ČR, přidává další služby

sobota, 28. března 2020, 12:40 Aktuality, Retail, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Rohlík.cz od pátku nabízí rozvoz trvanlivých potravin po celé republice. Od neděle spustí službu Rohlík Bistro.

Zdroj: Rohlík.cz

Zdroj: Rohlík.cz

Pod názvem Suchý Rohlík spustil online supermarket Rohlík.cz novou službu, jež nabízí rozvoz trvanlivých potravin, domácích čisticích prostředků či toaletního papíru po celé České republice. Firma o tom informuje na svých internetových stránkách. Od 27. března do 5. dubna bude navíc odečteno z každého nákupu z celkové částky 20 %. 

Další novinkou je Rohlík Bistro, která bude od neděle 29. března prodávat čerstvé či chlazené jídlo z vyhlášených restaurací, a to za cenu nižší než v restauraci. Zapojí se například restaurace Manu Praga, Hliněná bašta, Chateau Havel, Perfect Canteen, Pivo Karlín, Dva kohouti či Lokál Dlouhá.

V následujících dnech pak přibude služba Rohlík mini, přes kterou bude možné zakoupit základní potraviny z nejoblíbenějších 1000 položek. Rozváženy budou z menších skladů, čímž se zvýší šíře pokrytí. 

Rohlík.cz také v uplynulých dnech navýšil své kapacity. Zaváží i do celoplošnou karanténou postižených obcí, Uničova či Litovle. Jeho zakladatel Tomáš Čupr navíc spustil projekt Nakup bezpečně, který nabízí jednoduchou digitalizaci kamenným prodejcům. 

-stk-