Týdeník Euro přinese texty z deníku The Financial Times

úterý, 10. března 2020, 18:15 Aktuality, Tisk MediaGuru

Týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta navázal spolupráci s The Financial Times.

Vydavatelství Mladá fronta se domluvilo na exkluzivní spolupráci s britským deníkem The Financial Times. Jeho články a komentáře budou vycházet v týdeníku Euro

Na stránkách týdeníku Euro najdou čtenáři od pondělí 23. března každý týden alespoň jeden článek či komentář v češtině z jinak zpoplatněného obsahu The Financial Times. „Čtenář tak získá přehled o tom, jakými tématy a informacemi se zabývají významné světové osobnosti, aniž by musel zprávy složitě vyhledávat a zvlášť si je předplácet,“ uvedl Ondřej Hergesell, šéfredaktor týdeníku Euro.

The Financial Times založené v roce 1888 patří mezi nejrespektovanější média na světě, sídlí v Londýně, který je považován za finanční centrum Evropy. Deník je proto zaměřený především na evropské dění. Na stránkách týdeníku Euro se objeví články ekonomických novinářů, jakými jsou Martin Volf, Gillian Tett či Edward Luce.

„Jsme rádi, že se týdeník Euro stále rozvíjí, a je tak nadále absolutní špičkou mezi ekonomickými tituly,“ řekl Michal Martinko z Crane Constancy Investments SE, strategický partner vydavatelství Mladá fronta.

-mav-