ADC vyhlásí Louskáčky v září, Suda vybízí k přihláškám

čtvrtek, 23. dubna 2020, 15:25 Aktuality, Reklama, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Art Directors Club plánuje vyhlášení soutěže ADC Czech Creative Awards na letošní září. Forma závisí na okolnostech.

Foto: MediaGuru.cz

Foto: MediaGuru.cz

Art Directors Club (ADC) se rozhodl, že letošní ročník soutěže ADC Czech Creative Awards nezruší. Vyhlášení vítězů jen posouvá na září, přičemž průběh se bude odvíjet na okolnostech. Předseda ADC David Suda tak v dopise vybízí kreativce, aby využili poslední týden k podání přihlášek. 

Dopis Davida Sudy

KREATIVITA LETOS OPĚT ZVÍTĚZÍ

Drazí přátelé kreativity,

letošní rok nenechá kámen na kameni. Důkladně jsme v rámci ADC zvažovali, zda také skasat plachty a přečkat bouři v přístavišti. Nakonec jsme se ale jednohlasně shodli na tom, že ADC Czech Creative Awards 2020 proběhnou.

Zrušit je, nám přišlo, jako byste se z nějakého důvodu rozhodli neoslavit své narozeniny. Nemít radost z toho, kam jste se posunuli. Z toho, co se vám za poslední rok povedlo. Tohle si nezasloužíte. A nezaslouží si to ani kreativa, kterou naší soutěží oslavujeme. Vždyť to je ten nejpodstatnější talent, kterým disponujeme. Největší výhoda, na které staví naše tendrové prezentace, naše výsledná práce. Držet její důležitost při životě je hlavním posláním našeho klubu.

Díky všem, kteří již přihlášky zaslali. Již teď víme, že z hlediska zajímavosti a množství prací půjde o zajímavý ročník.

Díky všem, kteří ještě v posledním možném týdnu své práce přihlásí. Víme, jak je pro vás teď složité najít prostředky (jak časové, tak finanční) na vyslání vašich prací do tuzemské soutěže. Ale třeba vaše práce patří mezi skvělé projekty, které loňský rok přinesl. Nenechte je zapomenuté v žebříčcích katoven, adparád a vašich facebookových postů. Nezapomeňte, jak jste na ně byli pyšní a jak jim věřili. Dejte jim šanci získat ocenění, které si zaslouží.

Využijte poslední týden k vytvoření vašich přihlášek. Termín pro jejich uzavření již posunovat nebudeme. Zůstává tedy na konci dubna. Ceremoniál proběhne na konci září v módu, který nám umožní okolnosti. My věříme, že to bude již se vším všudy.

Těším se na výjimečný ročník ADC Czech Creative Awards 2020.

David Suda, předseda ADC Česká republika

-stk-