Autor textu MediaGuru
Virtuální eventy, například konference či živé přenosy ze studia,
pořádá v době nouzového stavu firma AV Media.
Společnost AV Media reaguje v době nouzového stavu, kdy jsou eventy v důsledku pandemie koronaviru zrušeny, nabídkou virtuálních akcí.
Prostřednictvím multifunkčního oneAVstudia již zrealizovala například živý přenos HC Sparta Praha, zasedání profesního sdružení POPAI či ve spolupráci s Microsoftem dvě virtuální konference Veškole.cz, kterých se pokaždé zúčastnilo na 200 ředitelů škol a pedagogů. Tento týden by měla proběhnout navíc konference pro provozovatele muzeí a galerií, kde je již přihlášeno 150 účastníků.
V rámci studia mohou organizátoři využít technického zázemí AV Media a zároveň si zvolit takový set-up, který jim vyhovuje. Na místě ve studiu je jen moderátor, ostatní účastníci se mohou přihlásit prostřednictvím videokonferenčních aplikací typu Skype, Webex apod. Virtuální akce může rovněž využít interaktivních prvků – anket či kladení dotazů.
-stk-
# konference # koronavirus # event # AV Media # virtuální konference
Autor textu MediaGuru
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral se vyjádřil ke své
schůzce s ministrem kultury Otou Klempířem.