CZC.cz uvádí nová videa, moderují Trojanová a Malý

čtvrtek, 16. dubna 2020, 16:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

CZC.cz zahajuje spolupráci s Alžbětou Trojanovou a Martinem Malým.

Alžběta Trojanová, Martin Malý, foto: CZC.cz

Alžběta Trojanová, Martin Malý, foto: CZC.cz

Od dubna rozšiřuje CZC.cz portfolio vlastní video tvorby o tři nové formáty. Jde o zpravodajský Geek News, recenzní Beta Test, které zaštítí publicistka Alžběta Trojanová, a unboxing CZC vs AtiShow. Ten bude moderovat youtuber Martin Malý.

Všechny tři pořady budou mít stopáž kolem pěti minut a budou publikovány na YouTube kanálu CZC.cz, Geek News a CZC vs AtiShow navíc i na facebookových stránkách společnosti.

Geek News představuje novinky z technologického světa. V průběhu dubna jej doplní měsíčník Beta Test, ve kterém Alžběta Trojanová nabídne uživatelskou zkušenost s vybraným produktem napříč sortimentem e-shopu CZC.cz. Unboxing a recenze v pořadu CZC vs AtiShow se budou vysílat jednou týdně. V každém díle moderátor podrobí kritice jeden vybraný produkt.

„Video přírůstky chystalo CZC.cz několik měsíců a jsme opravdu rádi, že se vše podařilo rozběhnout i přes aktuální karanténní opatření. Museli jsme sice u řady věcí přistoupit na kompromisní řešení, ale z finálních výstupů máme opravdu dobrý pocit a věříme, že budou diváky bavit,” říká k rozšíření video obsahu Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz.

-mav-