Externí komunikaci Vodafonu povede Ondřej Luštinec

středa, 29. dubna 2020, 13:50 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Vedoucím externí komunikace Vodafonu se stal Ondřej Luštinec, jeho zástupkyní je Kateřina Šantorová.

Do čela externí komunikace Vodafonu se posouvá Ondřej Luštinec, jeho zástupkyní bude Kateřina Šantorová, zdroj: Vodafone.

Do čela externí komunikace Vodafonu se posouvá Ondřej Luštinec, jeho zástupkyní bude Kateřina Šantorová, zdroj: Vodafone.

Dosavadní zástupce vedoucího externí komunikace Vodafonu Ondřej Luštinec se v dubnu stal vedoucím tohoto oddělení. Ve své nové pozici nahrazuje Marka Steigera. Na pozici seniorního specialisty od května nastupuje Kateřina Šantorová, která zároveň přebírá roli zástupce vedoucího.  

Ondřej Luštinec přišel do Vodafonu v září 2018 s více než desetiletou novinářskou zkušeností. Do korporace nastoupil z veřejnoprávního Českého rozhlasu, kde pracoval jako redaktor v ekonomické redakci zpravodajství především pro stanice Radiožurnál a Plus. Věnoval se zpracování témat například z oblasti informačních technologií nebo e-commerce. Předtím působil v mediálním domě Economia, kde zastával několik funkcí – redaktora domácí rubriky serveru ihned.cz, editora v ekonomické části Hospodářských novin nebo specializovaných magazínů. Vystudoval Žurnalistiku a Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Ze zájmu o gastronomii se také vyučil kuchařem. 

Kateřina Šantorová v oddělení externí komunikace působí od května loňského roku. V minulosti pracovala 13 let ve společnosti O2. Vzhledem k jejím dlouholetým obchodním zkušenostem podporuje komunikaci značky Vodafone Business a produktů pro firemní zákazníky. Před nástupem do Vodafonu se věnovala marketingu na sociálních sítích v lifestylových sférách a organizaci eventů. Je rovněž fotografka.  

-stk-