Konference o marketingových nástrojích proběhne online

čtvrtek, 30. dubna 2020, 07:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

První ročník konference Nástroje v marketingu se uskuteční online, a to 26. května.

Zdroj: Shuttesrtock

Zdroj: Shuttesrtock

První ročník online konference Nástroje v marketingu chce představit praktické nástroje, které mohou marketéři ve své práci využít. Konference  proběhne 26. května online.

Konkrétně půjde o nástroje pro tvorbu chatbotů a příklady z praxe při jejich implementaci do marketingové strategie. Dále nástroj pro správu obsahu na sociálních sítích nebo pravidla pro vypracování brand manuálu

Na programu jsou tyto přednášky:

  • Výkonnější e-mailing? Jednoduše automatizovaně

Jak přestat rozesílat klasické newslettery, které mají na klienty nedostatečný dopad, a zefektivnit své e-mailingové kampaně? Výraznou změnu mohou přinést automatizované e-mailové kampaně propojené s dalšími kanály. Jak se na e-mail marketing dívat globálněji a využít všech možností, prozradí Ondřej Ratajský ze SmartEmailing.

  • Jak plánovat obsah na sociálních sítích a ušetřit tak 40 % času?

Kontentino je nástroj pro správu obsahu na sociálních sítích. O tom, jak získat více času třeba na kreativitu, jak dobře plánovat příspěvky nebo jak zjistit, jaký obsah je nejvýkonnější, bude mluvit Hana Nováková.

  • Jak ujistit zákazníka v online prostředí, že se věnujeme právě a jen jemu?

Ekaterina Obolenskaya a Daniel Urminský ze společnosti Isobar představí účastníkům pokročilé funkcionality jedné z nejrozšířenějších platforem pro omnikanálovou zákaznickou komunikaci, konkrétně se zaměří na nástroje pro personalizovanou komunikaci.

  • Analýza klíčových slov: jak ji zpracovat a kdy dává smysl?

Jak komplexně nahlížet na analýzu klíčových slov, kdy dává smysl se do ní pustit a jak správně využít data, která díky ní získáme, poradí Filip Podstavec, který působí ve společnosti Marketing Miner.

Uvedená témata jsou jen výběrem, s celým programem je možné seznámit se na stránkách akce.  Pro účast na konferenci stačí vyplnit přihlašovací formulář

-mav-