Regionální weby Drbna lze přepnout do černého pozadí

pátek, 17. dubna 2020, 10:40 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Regionální weby Drbna.cz zpřístupnily tzv. darkmode, který je dostupný registrovaným uživatelům.

Zdroj: Drbna.cz

Zdroj: Drbna.cz

Zpravodajské regionální weby Drbna.cz nově nabízejí svým registrovaným uživatelům možnost přepnout z bílého na černé pozadí, tzv. darkmode

Přestože stávající situace finančně příliš nepřeje, provozovatel webů Drbna.cz, společnost Trima News, plánuje další nové funkce. „Bez ohledu na současnou mimořádnou situaci, která možná přírůstek čtenářů o něco uspíšila, jsme ale věděli, že čím víc lidí nás čte, tím víc ‚vymožeností‘ jim budeme muset nabídnout,“ uvedl jednatel Libor Matoušek.

Regionální weby Drbna.cz se postupně rozšiřují. Pilotním projektem byla Budějcká Drbna, která vznikla v roce 2011. Dnes se redakce Drben nacházejí také v Praze, Brně, Plzni, Liberci, Olomouci, Jihlavě, Hradci Králové a Karlových Varech. Do budoucna se počítá s rozšířením do dalších regionů.

V letošním březnu zaznamenala Drbna.cz poprvé ve své historii více než milion reálných uživatelů (1,2 mil. RU, zdroj: NetMonitor). „Těší mě, že jsme za celou dobu neuhnuli z naší filozofie a že stále máme plno energie na posouvání vlastních hranic,“ dodal Matoušek.

-mav-