Staropramen v kampani připíjí na návrat k normálu

čtvrtek, 30. dubna 2020, 11:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Staropramen nasadil novou kampaň s Hynkem Čermákem, který připíjí na návrat k normálu.

Zdroj: Repro YT Staropramen

Zdroj: Repro YT Staropramen

Pivní značka Staro​pramen nasadila novou kampaň, jež vznikla spontánně v reakci na současnou pandemickou situaci. Hynek Čermák v ní konstatuje, že i když je tato doba opravdu zvláštní, lidé by měli držet spolu a těšit se na návrat k normálu – třeba do hospody. 

„Pro toto období jsme měli připravenou jinou reklamu, ale přišlo nám vhodné komunikovat aktuální téma a konzumentům vzkázat, že jsme všichni na jedné lodi,“ říká David Šeberle, Senior Brand Manager značky Staropramen, a dodává: „Jedná se v podstatě o amatérské video. Vznikalo rychle, bez účasti velkého štábu, v prostorách chaty jednoho kolegy.“ Kromě toho, že spot vznikal za nestandardních podmínek zřekli se také všichni zúčastnění jakéhokoliv nároku na honorář. 

Kampaň je zatím k vidění v digitálním prostředí. Začátkem května bude nasazen i do televize na stanice skupiny Prima. Pod kreativou je podepsána agentura Yinachi.

Staropramen se rovněž zapojil do iniciativy Zachraň hospodu, jež byla spuštěna pod záštitou Českého svazu pivovarů a sladoven. Lidé si mohou prostřednictvím tohoto projektu zakoupit voucher, který po obnovení provozu uplatní ve své oblíbené hospodě či restauraci. Peníze už ale vybraná hospoda obdrží nyní. Vedle toho poskytuje smíchovský pivovar hospodám poradenství a servis v oblasti péče o výčepní technologie, pomáhá jím se zorientovat v možnostech podpory, kterou avizuje stát. Prošlé pivo zdarma vyměňuje za čerstvé. Těm, co provozují výdejová okénka, zdarma dodává PET lahve na pivo. 

Pivovary spouští kampaň na záchranu hospod

čtvrtek 2. dubna 2020

-stk-