T-Mobile startuje kampaň, dá HBO Go na měsíc zdarma

pondělí, 20. dubna 2020, 15:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Od pondělí 20. dubna T-Mobile spouští novou kampaň. Podpoří s ní nabídku HBO Go na 30 dní zdarma.

Zdroj: T-Mobile

Zdroj: T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile spouští 20. dubna novou reklamní kampaň, kterou vytvořil v důsledku pandemie koronaviru „na dálku“. Nejprve odstartuje na internetu, od 24. dubna k ní přibude televize. Představí novou nabídku pro tarifní zákazníky, kteří si mohou k hlasovému paušálu pořídit HBO Go na prvních 30 dní zdarma. Poté si mohou předplatné buď zrušit, nebo v něm pokračovat za zvýhodněnou cenu. 

S nabídkou HBO Go přichází T-Mobile v době omezeného pohybu obyvatel, kdy sledovanost televize stoupá. V případě T-Mobile televize vzrostla o 17 %.  O desetinu více času věnují diváci i tzv. nelineárnímu vysílání. „Lidé si chtějí sami rozhodovat o tom, co a kdy budou sledovat. Proto jsme naše portfolio TV služeb rozšířili právě o HBO Go,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile. Balíček si lze aktivovat v období od 20. dubna do 31. května. 

V rámci videopůjčovny HBO Go mohou diváci zhlédnout seriály jako Westworld, Hra o trůny, Sedmilhářky, Až po uši, Příběh služebnice, Temný případ. Celkem v ní je více než 7500 dílů seriálů přes 800 filmů, dokumentů a dětských pořadů. Vše je česky a nabídka se průběžně obohacuje o další novinky.

Reklamní kampaň poběží až do konce května v televizi, na internetu, sociálních sítích, ale také v rádiu, Spotify a u podcastů vydavatelství Burda a Deníku N. 

Kreativní zpracování ATL a online videí měla na starosti agentura Saatchi&Saatchi, za online částí stojí agentura Proboston Creative. Plánování a nákup reklamního prostoru obstaral MediaCom Prague. 

-stk-