Albert se ve věrnostní kampani zaměří na cestování

pondělí, 4. května 2020, 17:30 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

V nové věrnostní kampani nabídne Albert cestovní tašky i zážitkový deník.

Zdroj: Albert

Zdroj: Albert

Obchodní řetězec Albert spouští 6. května novou věrnostní kampaň, v níž nabídne cestovní vybavení značky Travelite a také cestovatelské zážitkové deníky Kvido po Čechách, Moravě a Slezsku od Albi. Kampaň potrvá do 28. července 2020.

„Letošní letní kampaň usnadní malé i velké výlety, ať už do přírody, na chalupu nebo za prací,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert. 

Od značky Travelite budou na výběr tašky přes rameno, byznysové batohy nebo cestovní kufry pro děti i dospělé. Od Albi budou k dispozici cestovatelské deníky, které mají posloužit jako inspirace na zážitkové výlety v tuzemsku, k plnění úkolů, sbírání samolepek i kreativním zápiskům. Vybírat bude možné ze dvou druhů, a to pro Čechy nebo Moravu a Slezsko. 

Za každých 200 korun nákupu získají zákazníci u pokladny jeden bod. Tyto body si nalepí do speciální sběratelské kartičky. K prvním dvěma startovacím bodům darovaným Albertem pak stačí nasbírat už jen dalších 8 bodů. Za vyplněnou kartičku s deseti body pak zákazník získá danou slevu na vybrané produkty. 

Cestovní vybavení bude možné zakoupit se slevou až 72 %. Zážitkový deník se slevou až 83 %, s 10 nasbíranými body za doplatek 49,90 Kč. Jako bonus mohou zákazníci sbírat body i na set 2 sklenic na limonádu.

-stk-