Autor textu MediaGuru
Šéfka korporátní komunikace Vodafonu k 15. května odchází. O jejím
nástupci zatím není rozhodnuto.
K 15. květnu odchází ze společnosti Vodafone Adriana Dergam. Na pozici ředitelky korporátní komunikace a společenské zodpovědnosti působila necelých pět let. „O nástupci Adriany Dergam zatím není rozhodnuto, měl by nastoupit během léta,“ uvedl na dotaz MediaGuru.cz tiskový mluvčí operátora Ondřej Luštinec.
Adriana Dergam bude od června pokračovat v Evropské technologické komoře EUTEC, v sekci pro Latinskou Ameriku. Před Vodafonem působila v České televizi jako redaktorka zahraniční redakce, předtím žila 17 let v zahraničí. Vystudovala psychologii na univerzitě Autónoma de Madrid. Kromě Španělska žila také například v Srbsku, kde pracovala v oddělení komunikace v asociaci Walton International Search Associates Ltd. Hovoří plynně španělsky, anglicky, rusky, srbsky a francouzsky.
-stk-
# personálie # lidé # Vodafone # komunikace # PR # CSR # Adriana Dergam
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.