Autor textu MediaGuru
V nové kampani na elektromobil Kona cestuje Hyundai po české krajině
s cizokrajným názvem.
Automobilka Hyundai od 18. května spouští kampaň na svůj elektromobil Kona. V kampani, představující limitovanou edici „Czech edition“, vyráběnou v Česku, zdůrazňuje možnost přejet s novým modelem celou republiku na jedno nabití.
Hyundai Kona se tak v kampani projíždí po krajině s cizokrajnými názvy. Dostane se tak například do Českého Švýcarska, České Kanady, České Sibiře nebo kamenolomu Amerika.
K vidění bude kampaň v televizi, tisku a v online prostředí. Propagována bude i prostřednictvím komunikace jednotlivých dealerů.
Kampaň vznikla v agentuře VCCP Prague pod vedením Dejana Štajnbergera. Na její tvorbě se podílel Adam Rovný,Šárka Fléglová, Jorge Riera a Braňo Blaas. Za accountský tým ji zastřešila Aneta Záhoříková a Ondřej Fiala. Režie spotu se ujal Luka Djikanović.
-stk-
# reklama # kampaň # automotive # auto # VCCP # Hyundai # Kona # elektromobil
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Audio
Výstražná stávka proti legislativním změnám týkajícím se České
televize a Českého rozhlasu má trvat celý den. Uskutečnit by se měla
22. června, datum ale ještě nebylo potvrzeno.
První zápas českých fotbalistů sledovalo na stanicích ČT sport a Nova
Action v souhrnu 414 tisíc diváků starších čtyř let. Souhrnný zásah
přenosu na obou stanicích představoval 843 tisíc diváků.
Také ve čtvrtečním večeru se Policie Modrava stala pořadem večera po
20:00, a to ve všech hlavních diváckých skupinách.