Pilsner Urquell zve do hospody na první pivo

pátek, 22. května 2020, 13:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Plzeňský pivovar chce štamgastům poděkovat za podporu. Po prvním pivu Pilsner Urquell objednaném v hospodě dostanou další zdarma.

Klíčový vizuál k nové kampani Pilsner Urquell, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Klíčový vizuál k nové kampani Pilsner Urquell, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Od 25. května se naplno obnovuje provoz hospod a restaurací. Jejich znovuotevření podpoří plzeňský pivovar dosud největší akcí ve svých dějinách, která dostala název „První pivo je na nás“. Každý zákazník, který si objedná pivo ve kterékoli hospodě, kde mají Pilsner Urquell na čepu, dostane další pivo na účet pivovaru. Akcí chce značka poděkovat štamgastům za jejich věrnost a podpořit hospody v jejich restartu. Plzeňský pivovar chce tímto způsobem načepovat svým zákazníkům celkem milion piv, a to jak v Česku, tak na Slovensku.

„Hospody se od 25. května opět naplní čilým ruchem a cinkáním půllitrů. Rozhodli jsme se tento okamžik oslavit největší akcí v dějinách pivovaru a pozvat na jedno čepované všechny naše věrné štamgasty,“ vysvětluje marketing manager Pilsner Urquell Eva Andrejčáková a dodává: „Chceme jim takto poděkovat za zodpovědné chování v době krize a zároveň vyslat výzvu k návratu do normálního života, do něhož patří i posezení s přáteli v oblíbené hospodě či restauraci.“

Aktivitu „První pivo je na nás“ mohou restaurace uspořádat kdykoli v termínu od 25. května do 7. června podle toho, kdy mají v plánu otevřít a kdy budou na akci připraveni. Akce je omezená na jedno pivo na osobu a platí do vypití poskytnutého množství dané provozovně. 

Akci podpoří také dvoufázová kampaň „Kde se pivo čepuje, svět se zase točí“, jež bude k vidění v televizi, tisku a na internetu. V pondělí 25. května se objeví i na titulních stránkách významných českých deníků. 

„Vytvořili jsme největší pozvání na pivo, abychom poděkovali Čechům a Slovákům a zároveň podpořili pozitivní náladu. Naše národy byly v mnohém vzorem pro ostatní země. Když bylo třeba, tak jsme dokázali svůj svět zastavit,“ vysvětluje hlavní myšlenku kampaně Petra Jankovičová z agentury Triad Advertising, jež je pod kreativou kampaně podepsána. 

Produkci zajistila společnost Stink Films. Režie spotu se ujal Jakub Jirásek. Fotografie vytvořil Jiří Faix. Mediální plánování má na starosti agentura Wavemaker.

-stk-