Pivo Krušovice změnilo dočasně claim

úterý, 5. května 2020, 17:20 Aktuality, Reklama, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Pivní značka Krušovice přišla v době koronaviru s novým claimem. „Tvoje království“ změnila dočasně na „Naše království“.

Zdroj: Repro YT Krušovice

Zdroj: Repro YT Krušovice

Pivo Krušovice v době pandemie koronaviru představilo novou kampaň i claim. „Tvoje království“ se dočasně změnilo na „Naše království“. V rámci komunikace v televizi, na internetu a sociálních sítích značka vyzývá lidi, aby pod hashtagem #nasekralovstvi sdíleli, jak „kralují“ ze svého domova. Vybrané příspěvky jsou poté ukázány v televizním spotu. 

„Češi v těžkých časech ukázali, jak se umí semknout, navzájem si pomáhat a povzbudit se. Tímto projektem chceme dát šanci všem, kteří si udrželi optimismus, stát se viditelnou součástí tohoto příběhu. Navíc jsem toho názoru, že příběhy reálných lidí jsou lidem blíže, než využití celebrit, influencerů nebo zaměstnanců,“ říká Jiří Coufal, senior manažer značky Krušovice. 

Kampaň poběží až do 10. května. „Kromě role v televizním spotu dostanou vybraní také karton krušovické dvanáctky, aby byla aktivita s ústřední myšlenkou ,Kraluj z domova' ještě více podpořena,dodává manažerka značky Ivana Nová.

Pod kampaní je podepsána agentura Isobar. Na výrobě spotu spolupracovala i společnost Bistro Social, jež má na starosti sociální sítě. Spot vznikl v rekordně krátkém čase, přičemž se vše řešilo online nebo po telefonu. Obrazová část vznikla in-house u jednotlivých zaměstnanců Isobaru, na zvukové části se podílelo studio NAPA Records. Voiceover namluvil Libor Hruška. Mediální zastřešení zajistila agentura Carat. 

-stk-