Prima obnovuje natáčení pořadu Show Jana Krause

středa, 20. května 2020, 09:50 Aktuality, TV MediaGuru

Obnovenou premiéru Show Jana Krause uvidí diváci poprvé ve středu 27. května ve 21.35 na Primě.

Show Jana Krause, zdroj: FTV Prima

Show Jana Krause, zdroj: FTV Prima

Show Jana Krause začíná natáčet premiérové díly od úterý 26. května tradičně v Divadle Archa. Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru se bude show odehrávat pro menší počet diváků, a ne před tradičně vyprodaným hledištěm.

Obnovenou premiéru Show Jana Krause uvidí diváci poprvé ve středu 27. května ve 21.35 na Primě.

Během natáčení pořadu mají být stejně jako při natáčení dalších pořadů Primy dodržována veškerá nařízená hygienická opatření, jako například dezinfekce na ruce, povinné roušky i stanovené odstupy mezi diváky.

„První pokaranténní natáčení. Přes všechna nezbytná opatření přece jenom s diváky! Ty nahradit nelze, a tak se na ně taky těším!,“ uvedl k obnovenému natáčení Jan Kraus.

Pokud už má někdo zakoupené vstupenky, pravidla mají být pro všechny stejná. Na webové stránce si najde formulář. Ten bude zpřístupněn pro nejbližší (úterní) natáčení SJK vždy každou středu ráno v 8.00. Chce-li se ho divák zúčastnit, ve formuláři vyplní jméno, číslo zakoupených vstupenek, telefon a e-mail. Podle času odeslání formuláře pak produkce pořadu stanoví pořadí. Každou neděli ve 22.00 se možnost vyplnění formuláře uzavře a divák dostane vědět, zda se vešel mezi povolený počet diváků, jejichž počet je v den natáčení SJK povolen ministerstvem zdravotnictví.

-mav-