Staropramen se v kampani vrací do hospody

pondělí, 25. května 2020, 17:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

„Není to nádhera, umět si počkat na to svoje?“ říká Staropramen ve své nové kampani, jež startuje v den znovuotevření hospod.

Zdroj: YT Staropramen

Zdroj: YT Staropramen

Pivní značka Staropramen uvádí v den znovuotevření hospod nový reklamní spot s tváří Hynka Čermáka, jenž hned v úvodu říká: „Není to nádhera, umět si počkat na to svoje?“ Byť byla kampaň připravena ještě před vypuknutím pandemie, po více než dvou měsících uzavřených hospod vyznívá velmi aktuálně. 

„Přestože spot vznikal ještě před koronavirovou dobou, v nových souvislostech se dostává do nečekaně jiného světla. Jindy tak banální a běžná chvíle, kdy s chutí čekáme na čerstvě natočené pivo, má v těchto dnech nádech něčeho téměř výjimečného,“ uvádí k novému spotu seniorní manažer značky Staropramen David Šeberle s tím, že spot poběží od 25. května do konce srpna na televizních stanicích skupiny Prima. Doplní ho silná digitální kampaň v několika různých formátech i prémiové venkovní plochy. 

Pod kreativou a ideou kampaně je opět podepsána agentura Yinachi, konkrétně Ondřej Roček, Dan Knepr a Marek Šplíchal. Produkci zajistila společnost Bistro Films. Režie se ujal Marek Partyš. Natáčení probíhalo v karlínské hospodě „U Tunelu“. 

-stk-