Sunar redesignuje, mění logo, obaly i recepturu

sobota, 16. května 2020, 08:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Kojenecká mléčná výživa Sunar přišla v dubnu na český trh s novějšími obaly.

Redesign obalů značky Sunar, zdroj: Hero

Redesign obalů značky Sunar, zdroj: Hero

Značka kojenecké mléčné výživy Sunar z portfolia společnosti Hero v dubnu přišla na český trh s novějšími obaly a upravenou recepturou bez palmového oleje. Mírnou změnou prošlo i logo a jeho barvy. 

„Tak jako v jiných oborech, tak i v oblasti kojenecké a dětské výživy se vývoj nezastavil, a i my se snažíme držet krok s novými výživovými doporučeními a současně splňovat měnící se požadavky legislativy. Při vývoji jsou pro nás neméně důležité požadavky našich spotřebitelů. Vylepšujeme nejen recepturu, která je nově bez palmového oleje a s vyšším obsahem mléčného tuku, ale i design obalů,“ popisuje Petra Bolfíková, Senior Category Manager značky Sunar. 

Logo se sjednotilo a je identické napříč portfoliem. Sunar Premium, jenž byl na trh uveden v roce 2006, je nyní odlišen zlatou barvou, podtrhující jeho prémiovější recepturu. Sunar Complex má obal ve zmodernizované oranžové, nově s motivem medvídka, jenž se mění podle stupně mléka a vývoje dítěte. Zatímco u Sunaru Complex 2 medvídek sedí, u Sunaru Complex 3 již stojí. 

Nová mléka se do prodeje dostávají postupně. Produkty v původních obalech se postupně vyprodávají a vyměňují za nové.

Změnu komunikuje Sunar v rámci kampaně na internetu a sociálních médiích. Součástí jsou i PR aktivita a spolupráce s influencery. Komunikace probíhá na českém i slovenském trhu. 

-stk-