ZIA: Inovací roku se stal online supermarket Rohlík

pátek, 22. května 2020, 10:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Zonky Innovation Awards vyhlásila své vítěze. Inovací roku se stal online supermarket Rohlík.

Zdroj: Rohlík

Zdroj: Rohlík

Zonky Innovation Awards (ZIA) zná své vítěze. Do soutěže se zapojilo na 80 firem a služeb, mezi nimi bylo vybráno osm nejinovativnějších. Inovací roku se stal online supermarket Rohlík. Českým startupem byl zvolen projekt City Safety. 

Soutěž, jež se letos konala podruhé, si klade za cíl zviditelnit inovativní firmy a jejich technologie. „Díky novým technologiím dokážeme naši službu neustále posouvat a nabízet klientům lepší a výhodnější produkt. Technologie nám umožňují, aby za naší službou stáli sami zákazníci a abychom mohli společně s nimi kultivovat finanční trh. Chtěli jsme povzbudit i další firmy, aby investovaly do technologií, a šetřily tak zákazníkům peníze, čas i zdroje,” vysvětluje CEO Zonky Jiří Humhal. 

Letos veřejnost rozhodovala o nejlepší inovativní službě v oblasti přepravy, bydlení, domácnosti, volného času a financí. Novinkou byly kategorie Český startup a Inovace roku. Nově se také hlasovalo v kategorii Služby pro podnikatele, garantem sekce se stala Asociace podnikatelů a manažerů. Garanty dalších kategorií byly Česká asociace sdílené ekonomiky a Česká fintech asociace, server StartupJobs.cz zaštítil kategorii Český startup. Celkem rozhodovalo 61 tisíc hlasů veřejnosti, o kategorii Inovace roku odborná porota složená z odborníků na technologie a partnerů soutěže.

Výsledky soutěže Zonky Innovation Awards

Kategorie

Firma

Inovace roku

Rohlík

Přeprava lidí a věcí

Zásilkovna

Ubytování

Bezrealitky

Služby pro domácnost

Rohlík

Volný čas a sdílená zkušenost

Heureka

Správce financí a platební nástroje

PayU

P2P platformy

HitHit

Služby pro podnikatele

Dotykačka

Český startup

City Safety

Na soutěž letos poprvé navazují série debat se CEO jednotlivých firem, tématem jsou trendy v oblasti inovací a technologií. Debaty odstartovaly první březnový týden pod názvem Zonky Innovation Talks. Další se uskuteční v online formátu v pondělí 25. května od 17:00 hodin. Debatu bude možné sledovat na facebookové stránce Zonky, zúčastní se jí zástupci firem, které vyhrály v jednotlivých kategoriích. 

-stk-