Aplikace Seznam.cz uvedla letní brandovou kampaň

čtvrtek, 18. června 2020, 14:40 Aktuality, Reklama, Internet & Mobil MediaGuru

Česká aplikace Seznam.cz zahájila letní brandovou kampaň „Celý Seznam v kapse“.

Zdroj: Seznam.cz

Zdroj: Seznam.cz

Chytrá mobilní aplikace od Seznam.cz spustila v tomto týdnu novou brandovou kampaň, jejímž cílem je představit lidem aplikaci Seznam.cz jako pomocníka při surfování na internetu včetně přístupu k aktuálním informacím nebo emailu. 

Televizní část kampaně běží od středy 17. června na televizi Nova, Prima a také v Televizi Seznam. V České televizi poběží upoutávky v podobě sponzorských vzkazů. Propagaci aplikace Seznam.cz zajistí ještě in-house online média a spoty na rádiích Expres FM a Classic Praha. Součástí media mixu je i video reklama na platformě YouTube a bannerová online kampaň.

Letní kampaň potrvá do 31. srpna a jejím claimem je „Celý Seznam v kapse“. „Rádi bychom lidem prostřednictvím kampaně představili chytrou českou aplikaci od Seznamu, která na jednom místě nabízí zajímavý obsah, jako jsou aktuální zprávy, bezpečné brouzdání na internetu či snadný přistup k Emailu,“ uvedl Adam Raška, produktový manažer služby.

Aplikace Seznam.cz má na všech platformách více než 1,5 mil. unikátních uživatelů. Za loňský rok si jej do svých mobilů stáhlo více než 1,2 mil. lidí. Jen za první kvartál tohoto roku to bylo přes 360 tisíc nových instalací.

Celý sport je možné zhlédnout zde.

-mav-