Bohemia Sekt kampaní na „ledovou" novinku omlazuje značku

úterý, 9. června 2020, 09:40 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Kampaň Bohemia Sekt na novinku Bohemia Sekt Ice má omladit značku a celkově odlehčit komunikaci.

Zdroj: Bohemia Sekt

Zdroj: Bohemia Sekt

Bohemia Sekt uvádí novinku Bohemia Sekt Ice, která přináší do České republiky trend pití sektu s ledem. Novinku podporuje kampaň, jejíž cílem je omladit značku a celkově odlehčit komunikaci.

„Chceme ukázat, že sekt se nemusí pít jen na oslavách nebo při výjimečných příležitostech. Zároveň vedle hlavní sezony na Silvestra budujeme i druhou sezonu v létě. Proto jsme připravili Bohemia Sekt Ice – první Bohemia Sekt, který se servíruje na ledu. Pije se z velkých vinných sklenic, s mátou ... a hlavně s přáteli,” říká Ondřej Čabrada, brand manager značky Bohemia Sekt.

Od předchozí kampaně „Buďte spolu", která vznikla pro klasický Bohemia Sekt demi sec a byla postavená na příběhu jediného páru, se nová komunikace posouvá do extrovertnější roviny.

Zdroj: Bohemia Sekt

O tvorbu kampaně se postarala kreativní agentura WMC/Grey ve spolupráci s produkční společností Creative Embassy a režisérem Prokopem Motlem. Podle kreativního ředitele reklamní agentury WMC/Grey, Davida Sudy, bylo „největší výzvou zkombinovat maximálně letní atmosféru a zároveň led jako hlavní motiv celé kampaně – tak aby nefungovaly uměle a kýčovitě, ale naopak stylově, mladistvě a uvěřitelně.”

Kampaň Bohemia Sekt „Led nás spojuje“ je od 1. června k vidění v televizi a v digitální reklamě. Kromě 30vteřinového televizního spotu vznikla i kratší 15vteřinová verze pro další vlnu kampaně. Další komunikaci hlavní produktové novinky pro tuto sezonu povede značka prostřednictvím PR komunikace zajišťované agenturou Pepr Consulting.

-mav-