Kofola zve v létě do Kofokina, nabídne i turistickou známku

neděle, 28. června 2020, 08:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Během léta uspořádá Kofola na 90 kino produkcí pod širým nebem. Tzv. Kofokina budou přístupná zdarma.

Zdroj: Kofola

Zdroj: Kofola

Kofola plánuje během léta celou řadu kulturních akcích – pod širým nebem uspořádá na 90 kino produkcí, plánuje také koncerty či zábavné rodinné dny. K tomu nabízí kromě posílání originálních pohlednic i limitovanou edici sběratelské turistické známky. Cílem je podpořit oslabenou gastronomii a lokální turismus.

„Pod rouškou jsme ztratili čich a schovali úsměv. Rozhodli jsme se proto, že rozvoníme Česko bylinkami a láskou a budeme šířit to, co je nám nejbližší – optimismus a dobrou náladu,“ vysvětluje Daniel Buryš, generální ředitel Kofoly v Česku a na Slovensku. „Poté, co jsme podpořili restaurace v přípravě na znovuotevření, jsme pro jejich hosty připravili speciální aplikaci Voňavé pozdravy. Díky ní je možné posílat zdarma originální pohlednice z navštívených míst. A nyní jdeme ještě dál. V průběhu léta uspořádáme na 90 venkovních kino produkcí,“ popisuje Daniel Buryš. 

Kofola rozesílá v rámci kampaně pohlednice z podniků

pondělí 8. června 2020

Kofokina, která Kofola realizuje ve spolupráci se společností Artinii a svými gastro partnery, budou přístupná zdarma. Svou premiéru si odbudou v posledním červnovém týdnu, a to v Praze, v Krnově, v Hradci nad Moravicí a na Slovensku v Žilině a Bratislavě. Další produkce v řadě budou následovat hned v prvním prázdninové týdnu. Průběžně aktualizovaný přehled bude zveřejněn na www.kofola.cz. 

„Připojili jsme se ke kampani Prague City Tourism s názvem #vprazejakodoma a rozhodli se zpříjemnit českým turistům chvíle strávené v české metropoli,“ doplňuje Daniel Buryš. Na Střeleckém ostrově a na Výstavišti zrealizuje Kofola ve čtyřech prázdninových víkendech zábavné rodinné dny s programem pro velké i malé.  

Letní domácí turistiku pak Kofola podpoří ještě i limitovanou edicí turistických známek, které připravila se stejnojmennou společností. Exkluzivní dřevěné známky budou dostupné v českých gastro provozech na nejrůznějších výletních trasách. „Všemi těmito letními aktivitami se snažíme přispět k šíření dobré nálady ve společnosti, ale také k nastartování domácí ekonomiky,“ uzavírá Daniel Buryš. 

-stk-