Novinku Magnum Ruby podpoří i zmrzlinový pop-up

neděle, 14. června 2020, 08:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Magnum přichází na trh s novinkou v podobě zmrzliny s čokoládovou polevou z Ruby kakaových bobů.

Zdroj: Unilever

Zdroj: Unilever

Zmrzlinová značka Magnum z portfolia společnosti Unilever uvádí na český trh Magnum Ruby, jež nabízí kombinaci zmrzliny z bílé čokolády, malinového krému a čokoládové polevy z Ruby kakaových bobů. 

Magnum Ruby, představující letošní hlavní novinku v portfoliu značky,  podporuje od začátku června kampaň. K vidění je v televizi, na internetu,  sociálních sítích a také v rámci aplikace Waze. Součástí jsou i PR aktivity a spolupráce s influencery. „Letos jsme síly spojili s návrhářkou Ivanou Mentlovou, která vystupuje v naší kampani a osloví hlavně cílovou skupinu milovníků módy. Vedle toho dokonce navrhla luxusní koženou bundu Ruby do soutěže pro milovníky Magnum, o kterou si budou moci zasoutěžit,“ popisuje na dotaz MediaGuru Jan Diehel, manažer kategorie zmrzlinových značek společnosti Unilever pro Česko a Slovensko. 

K podpoře novinky vznikne i zmrzlinový pop-up Magnum Pleasure Store, kde budou návštěvníci moci ochutnat Magnum Ruby vyladěné na míru, například oříšky nebo sušeným ovocem. „S konceptem Magnum Pleasure Store jsme měli letos původně ambicióznější plány, avšak s ohledem na aktuální dění plánujeme prozatím jen pop-up na smíchovském Manifesto Marketu,“ dodává Jan Diehel.   

Magnum Ruby je nyní dostupné ve všech obchodních řetězcích, online přes Rohlík, Košík nebo iTesco, na čerpacích stanicích, ale také na volnočasových a turistických místech. Nezávazná doporučená cena je 36,50 Kč.

-stk-