Show Jana Krause dál pokračuje na TV Prima

pondělí, 15. června 2020, 12:45 Aktuality, TV MediaGuru

Prima bude ve vysílání premiérových dílů SJK pokračovat i na podzim. Novinkou jsou možnosti placeného streamu.

Show Jana Krause, zdroj: FTV Prima

Show Jana Krause, zdroj: FTV Prima

Show Jana Krause (SJK) se po koronavirové pauze vrátila na obrazovky. První premiérový díl ve středu 27. května přilákal téměř 750 tisíc diváků v CS 15+, jednalo se o nejsledovanější díl za uplynulý rok a půl. Za posledních 28 dní má pořad přes 6 mil. zhlédnutí na YouTube.

Prima bude ve vysílání premiérových dílů SJK pokračovat i na podzim. Zároveň nabídne placené streamy s možností sledovat nezkrácené představení.

„Show Jana Krause patří mezi úspěšné stálice na Primě, proto jsem rád, že se po koronavirové pauze vrátil ještě silnější. Jsme dohodnuti na další spolupráci a diváci se mohou těšit na premiérové díly i po prázdninách, kdy pořad úspěšně oslaví své 10. jubileum u nás na Primě,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Pořad má zároveň přinést inovaci pro diváky, kteří by chtěli vidět celé představení. Spočívat bude v tzv. virtuální vstupence na natáčení pořadu. Jde o placený stream, který divákům umožňuje sledovat živě z domova nezkrácené představení v divadle již v úterý večer. Na stránce showjanakrause.online najdou uživatelé tlačítko, které jim po prokliknutí umožní nákup vstupenky. I nadále se mohou fanoušci SJK zúčastnit vystoupení v Divadle Archa, natáčení se koná vždy v úterý od 19.30.

Pořad v letošním roce průměrně sleduje 542 tisíc diváků v CS 15+ a na YouTube kanálu má celkem přes 33 mil. zhlédnutí.

-mav-